WS-CAC-3000W-RF
Manufacturer:
Cisco
Save: 33%
Available to Backorder: contact for lead time
More Information
Part#
WS-CAC-3000W-RF
EAN
Specification
Features
Product typePower supply
Product colourBlack
Colour
Product colourBlack
Technical details
CompatibilityCisco Catalyst 6500
Performance
Power
AC input voltage110 - 220 V
AC input frequency50 - 60 Hz
Total power3000 W