PWR-IE480WPCACL-RF
Manufacturer:
Cisco
Save: 51%
Available to Backorder: contact for lead time
480W AC to DC Power Supply REMANUFACTURED
More Information
Part#
PWR-IE480WPCACL-RF
|---|---|
| Product type | Power supply |
| Product colour | Black |
| Colour | |
| Product colour | Black |
| Power | |
| AC input voltage | 100 - 240 V |
| AC input frequency | 50/60 Hz |
| Total power | 480 W |
| Maximum current | 6 A |