PWR-IE170W-PC-AC=
Manufacturer:
Cisco
Save: 32%
In stock
More Information
Part#
PWR-IE170W-PC-AC=
|---|---|
| Total power | 170 W |
| AC input voltage | 100 - 240 V |
| Input current | 1.25 A |