PWR-C1-715WAC-RF
Manufacturer:
Cisco
Save: 26%
Available to Backorder: contact for lead time
715W AC Config 1 Power Supply REMANUFACTURED
More Information
Part#
PWR-C1-715WAC-RF
|---|---|
| Product type | Power supply |
| Product colour | Black, Grey |
| Heat dissipation | 2438 BTU/h |
| Colour | |
| Technical details | |
| Height | 35 mm |
| Power | |
| AC input voltage | 100 - 240 V |
| AC input frequency | 50 - 60 Hz |
| Total power | 715 W |
| Maximum current | 10 - 5 |
| Weight & dimensions | |
| Weight | 1.3 kg |
| Height | 35 mm |
| Width | 83 mm |
| Depth | 260 mm |