PWR-150W-AC=
Manufacturer:
Cisco
Save: 24%
Available to Backorder: contact for lead time
Cisco 150W AC Power Supply for PoE
More Information
Part#
PWR-150W-AC=
|---|---|
| Input current | 2.5 A |
| Input voltage | 100 - 240 V |
| Output power | 150 W |
| Output voltage | 12 V |
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Router |
| Product colour | Black |
| Power | |
| Input current | 2.5 A |
| Output power | 150 W |
| Output voltage | 12 V |