Part#:
PWR-115W-AC=
Manufacturer:
Cisco
Save: 23%
Available to Backorder: contact for lead time
More Information
Part#
PWR-115W-AC=
|---|---|
| Brand compatibility | Cisco |
| Input voltage | 220 V |
| Output power | 115 W |
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Gateway/controller |
| Power current type | AC-to-DC |
| Country of origin | China |
| Compatibility | 3504 Seriies |
| Product colour | Black |
| Power | |
| Input voltage | 220 V |
| Output power | 115 W |
| Performance | |
| Power supply type | Indoor |
| Design | |
| Product colour | Black |
| Operational conditions | |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 40 °C |
| Storage temperature (T-T) | 0 - 40 °C |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 - 90% |
| Storage relative humidity (H-H) | 10 - 90% |
| Packaging data | |
| Package width | 314.5 mm |
| Package depth | 514.4 mm |
| Package height | 238.3 mm |