PSU-12VDC-40W2=
Manufacturer:
Cisco
Save: 25%
In stock
Power Supply 12 VDC 40W
More Information
Part#
PSU-12VDC-40W2=
|---|---|
| Output voltage | 12 V |
| Power | |
| Output voltage | 12 V |
| Packaging data | |
| AC adapter included | Yes |
| Other features | |
| Power supply | 40 W |