HPE P52152-B21 - DL380 G11 NS204i-u Internal Cbl Kit
ProLiant DL380 Gen11 NS204i-u Internal Cable Kit
Part#:
P52152-B21
Manufacturer:
HPE
Save: 56%
In stock
More Information
Part#
P52152-B21
EAN
Specification
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Width | 215 mm |
| Weight | 150 g |
| Height | 45 mm |
| Depth | 305 mm |