N2200-PAC-400WB-RF
Manufacturer:
Cisco
Save: 28%
Available to Backorder: contact for lead time
More Information
Part#
N2200-PAC-400WB-RF
|---|---|
| Product type | Power supply |
| Product colour | Black |
| Colour | |
| Product colour | Black |
| Technical details | |
| Performance | |
| Power | |
| AC input voltage | 90 - 264 V |
| AC input frequency | 50 - 60 Hz |
| Total power | 400 W |