CS-BRDP75-K9
Manufacturer:
Cisco
Save: 46%
In stock
Part#
CS-BRDP75-K9
| HD type | 4K Ultra HD |
| Megapixel (approx.) | 12 MP |
| Digital zoom | 3x |
| Video formats supported | H.264, H.265 |
| File formats | |
| Sensor type | CMOS |
| Image sensor size | 1/1.7" |
| Digital zoom | 3x |
| Camera type | Dual camera |
| Second camera resolution | 12 MP |
| Display | LED |
| Display diagonal | 190.5 cm (75") |
| Operational conditions | |
| Storage temperature (T-T) | -20 - 60 °C |
| Storage relative humidity (H-H) | 10 - 90% |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 35 °C |
| Operating relative humidity (H-H) | 20 - 90% |
| Power | |
| AC input voltage | 100 - 240 V |
| AC input frequency | 59/60 Hz |
| Current | 4.5 A |
| Power source type | AC |
| Weight & dimensions | |
| Width | 1719 mm |
| Depth | 86 mm |
| Height | 1102 mm |