CAB-AC-2500W-INT=
Manufacturer:
Cisco
Save: 24%
Part#
CAB-AC-2500W-INT=
|---|---|
| Connector 2 | C19 coupler |
| Connector 1 | IEC 309 |
| Cable length | 4.26 m |
| Features | |
| Connector 1 form factor | Straight |
| Connector 2 form factor | Straight |
| Connector 2 | C19 coupler |
| Connector 1 | IEC 309 |
| Compatibility | Cisco UCS 5108 |
| Cable length | 4.26 m |
| Power | |
| Input voltage | 250 V |
| Input current | 16 A |