CAB-9K10A-AU=
Manufacturer:
Cisco
Save: 24%
Available to Backorder: contact for lead time
Power Cord, 250VAC 10A 3112 Plug, Australia
More Information
Part#
CAB-9K10A-AU=
EAN
Specification
| Ports & interfaces | |
|---|---|
| Connector 2 | IEC C15 |
| Connector 1 | AS3112 |
| Cable length | 2.5 m |
| Features | |
| Connector 2 | IEC C15 |
| Connector 1 | AS3112 |
| Cable length | 2.5 m |
| Suitable for use in country/location | Australia |
| Connector 2 gender | Female |
| Connector 1 gender | Male |
| Product colour | Black |
| Power | |
| Input voltage | 250 V |
| Input current | 10 A |