CAB-250V-10A-ID=
Manufacturer:
Cisco
Save: 23%
Available to Backorder: contact for lead time
AC Power Cord - 250V, 10A , India
More Information
Part#
CAB-250V-10A-ID=
EAN
Specification
Ports & interfaces
Cable length2.5 m
Features
Cable length2.5 m
Suitable for use in country/locationIndia, South Africa, UAE
Connector 2 genderFemale
Connector 1 genderMale
Product colourBlack
Power
Input voltage250 V
Input current10 A