C9800-AC-110W=
Manufacturer:
Cisco
Save: 23%
In stock
The 110W AC power supply is an autoranging unit that supports input voltages between 100 and 240 VAC. The power supply adapter uses an 18- AWG power cord for connection to an AC power outlet.
More Information
Part#
C9800-AC-110W=
EAN
Specification
Features
Brand compatibilityCisco
Input voltage100 - 240 V
Output power110 W
Output voltage12V
Power supply typeIndoor
PurposeGateway/controller
LED indicatorsYes
CompatibilityCatalyst 9800-L
Product colourBlack
Power
Input voltage100 - 240 V
Output power110 W
Output voltage12V