A920-PWR400-A=
Manufacturer:
Cisco
Save: 30%
Available to Backorder: contact for lead time
Cisco ASR 920 400W AC PSU
More Information
Part#
A920-PWR400-A=
EAN
Specification
Features
Brand compatibilityCisco
Input voltage85 - 264 V
Output power400 W
Power supply typeIndoor
PurposeServer
Power current typeAC-to-DC
CompatibilityASR 920
Product colourGrey
Input frequency47 - 63 Hz
Maximum input voltage264 V
Power
Input voltage85 - 264 V
Output power400 W