A900-PWR1200-D=
Manufacturer:
Cisco
Save: 32%
Available to Backorder: contact for lead time
More Information
Part#
A900-PWR1200-D=
Specification
| Features | |
|---|---|
| Product type | Power supply |
| Mean time between failures (MTBF) | 300000 h |
| Product colour | Grey |
| Heat dissipation | 4600 BTU/h |
| Colour | |
| Product colour | Grey |
| Technical details | |
| Height | 110 mm |
| Compatibility | Cisco ASR 900 |
| Performance | |
| Power | |
| Total power | 1200 W |
| Weight & dimensions | |
| Weight | 1.63 kg |
| Height | 110 mm |
| Width | 392 mm |
| Depth | 240 mm |